МЕНЮ:

НАША АДРЕСА:

МИ НА ПЕЧЕРСЬКУ!

СТУДІЯ ЗНАНЬ "РЕПЕТИТОР"

м.Київ, вул.Івана Кудрі, 37,

офіс 31.

office@repetitor.com.ua

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

ПИШІТЬ НАМ!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:

 • Значок приложения Facebook
 • w-googleplus
 • Twitter App Icon
  • wix.jpg

  © 2019. Студія Знань "Репетитор". Всі права захищені.
   

  НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ

  Чи готова Ваша дитина до школи? Студія Знань "Репетитор" успішно готує дітей по всім прийнятим в Україні навчальним програмам. Довіряйте навчання дитини професіоналам. 

  У Вашої дитини немає бажання вчитися? Пропав інтерес? Ви готуєте домашні завдання разом? Ми представляємо наші перевірені методики, засновані на індивідуальному підході та професіоналізмі наших вчителів.

  Потрібна підготовка до ЗНО 2020? Без проблем! Ми гарантуємо прохідний бал! Студія Знань "Репетитор" пропонує ефективну підготовку до іспитів, таких як ЗНО та ДПА з математики, української або англійської. Перевірений Репетитор для підготовки на ЗНО - це те, що Вам потрібно!

  В Студії Знань "Репетитор" з репетитором з англійської мови діти навчаться готувати домашні завдання самостійно! Почати говорити - легко! Наші репетитори допоможуть комфортно адаптувати Вашу дитину для навчання за кордоном, а також підготувати до всіх необхідних іспитів. 

  Все розумію - сказати не можу? Репетитор з англійської - це саме те, що Вам потрібно! Індивідуально Ви вивчите іноземну в найкоротші терміни, будете легко говорити іноземною мовою, з урахуванням необхідної тематики! Репетитор з англійської мови - це не роскіш, це ефективність!