МЕНЮ:

НАША АДРЕСА:

МИ НА ПЕЧЕРСЬКУ!

СТУДІЯ ЗНАНЬ "РЕПЕТИТОР"

м.Київ, вул.Івана Кудрі, 37,

офіс 31.

office@repetitor.com.ua

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

ПИШІТЬ НАМ!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:

 • Значок приложения Facebook
 • w-googleplus
 • Twitter App Icon
  • wix.jpg

  © 2019. Студія Знань "Репетитор". Всі права захищені.
   

  «Хочу завжди почуватись як риба у воді!»

   

                 «Студія знань Репетитор» провела цікаве інтерв’ю з учнем загальної, але елітної школи на предмет необхідності занять з репетитором. Нашого гостя звуть Микита, і він є учнем 9 класу елітної приватної школи Києва. З ним у нас вийшла дуже цікава розмова про репетиторів. Хлопець дуже дорослий, як на свій вік. Він та його батьки задоволені рівнем освіти в цій школі. Але, він ще з початкової школи додатково займається з репетиторами математикою та англійською. Ми хотіли з’ясувати, навіщо він займається з репетиторами.

   

  Студія знань: Привіт, Микито! Ти займаєшся з репетиторами по двом предметам: математика та англійська. В чому перевага занять з репетитором особисто для тебе?

   

  Микита: На уроках ти постійно відволікаєшся на сусіда, або на щось інше, а з репетитором ти сам на сам, ти більше сконцентрований, зосереджений.

   

  Студія знань: Але ж в школі тобі ґрунтовно дають матеріал, і тут не має бути потреби в додаткових заняттях, наприклад, з математики?

   

  Микита: Так, в школі все добре, але репетитор та вчитель в школі дають матеріал по-різному. Репетитор особисто мене більше зацікавлює предметом

   

  Студія знань: А чим саме, як він це робить?

   

  Микита: Репетитор показує як предмет пов'язаний з моїм повсякденним життям.

   

  Студія знань: А наведи, будь ласка приклад, щось з математики, як ти це пов’язав з життям поза школою.

   

  Микита: Ну, наприклад, Кола Ейлера. Мені стало легше робити статистику. Ось, батьки дають мені гроші на місяць, і я можу розрахувати власний бюджет, я малюю собі кола скільки та на що або куди я витрачу гроші, і можу побачити для себе скільки в мене залишиться, багато або мало, я можу побачити середнє значення.

   

  Студія знань: Ти колись звертався до батьків, щоб вони допомогли розібратись в який-небудь темі з математики?

   

  Микита: Так, це взагалі жах, коли пояснюють батьки, особливо, якщо вони самі навчались за радянських часів. Вони то можуть тобі щось пояснити, але відмінно в корені від того, як нам це пояснюють зараз.

   

  Студя знань: З математикою зрозуміло, а ось навіщо тобі репетитор з англійської? Ти ж навчаєшся в школі, де викладають іноземні вчителі, носії мови, та у вас досить багато годин саме з англійської мови.

   

  Микита: Дуже часто відміняються уроки. І коли пропущена тема, то вчитель наздоганяючи матеріал, це робить дуже швидко, пробігаючи по темі, а мені це не подобається. Я просто хочу не забувати англійську. Хочу бути завжди як риба у воді. Я не хочу відставати.

   

  Студія знань: Репетиторство серед твоїх однокласників – це круто чи це відстій, бо ти заучка, батан? Якої думки однокласники?

   

  Микита: В нас вважається, що це самовдосконалення, я сам хотів і хочу займатись з репетитором, тому що мені подобається розбиратись в предметі, заглиблюватись.

   

  Студія знань: А інших дітей батьки заставляють займатись додатково чи вони теж самовдосконалюються з власної ініціативи?

   

  Микита: В нас ніхто нікого в школі не змушує навчатись, не контролює на відміну від державної (раніше я навчався у звичайній школі). Ти можеш халявити півроку, але потім батькам направляють звіт й починається розбір польотів. Багато батьків ставлять перед вибором, якщо ми платимо за твоє навчання, то ти повинен вчитись, а якщо не хочеш, йди до державного закладу. Все просто.

   

   

  Ось так поділився власними думками 14-річний хлопець. Нам було дуже цікаво почути, що в голові у молодого покоління, як вони мислять. Ми звикли, що всі діти, які навчаються в приватній школі, не дуже то хочуть навчатись, бо за них все зроблять батьки. А почула я зовсім інше. І нам дуже радісно, що в Микити перспектива дуже яскрава.

   

   

   

   

   

   

  Please reload

  Не поспішайте критикувати репетитора

  29/04/2015

  1/2
  Please reload

  Recent Posts
  Please reload