МЕНЮ:

НАША АДРЕСА:

МИ НА ПЕЧЕРСЬКУ!

СТУДІЯ ЗНАНЬ "РЕПЕТИТОР"

м.Київ, вул.Івана Кудрі, 37,

офіс 31.

office@repetitor.com.ua

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

ПИШІТЬ НАМ!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:

 • Значок приложения Facebook
 • w-googleplus
 • Twitter App Icon
  • wix.jpg

  © 2019. Студія Знань "Репетитор". Всі права захищені.
   

   

                  "ЗНО" - від цього слова у школярів холонуть кінцівки та серце б'ється частіше. Адже більшість учнів мріє після школи вступити до ВУЗу. І саме кількість балів, набраних на ЗНО, вирішує подальше майбутнє школяра. На практиці ми спостерігаємо таку тенденцію, що часто готуватись до ЗНО починають у другій половині навчального року. Це добре при хорошій базі знань у учня. Але якщо знань недостатно, а мрії про велике майбутнє є ? У такому випадку ми наполегливо радимо готуватись до складання ЗНО з початку навчального року. Легше буде не тільки школяреві засвоювати інформацію, але й репетитору виявляти прогалини і їх заповнювати. 

  Та якщо вже так скалось, що база знань залишає бажати кращого, а батьки схаменулися лише в другій половині навчального року, готуватися доведеться вибірково, акцентувати увагу на ключових темах. Приходьте до нас і ми з радістю підготуємо вашого школяра.

                Якісний урок вимагає від репетитора не тільки знання  предмету, а й володіння різними методиками викладання. Учитель витрачає час на підготовку до заняття, на аналіз допущених учнем помилок. Оскільки підручники зазвичай не містять саме тих вправ, які необхідні певному учню, репетитор складає завдання самостійно або бере їх з різних джерел. Усі виконані вправи повинні бути перевірені на відсутність помилок, а ? потім збудовані в потрібну послідовність?, залежно від мети навчання. Необхідно спланувати, що і як буде записано на уроці, що буде вирішено усно, а що письмово,  продумати домашнє завдання та обовязково перевірити його виконання.

              Низька вартість занять часто обумовлена ​​тим, що така робота репетитором, швидше за все, проводитись не буде.

              Не експериментуйте, відразу приходьте в Студію знань «Репетитор». У нас Ви отримаєте знання, навчаючись з кращими штатними репетиторами.

   

  Please reload

  Не поспішайте критикувати репетитора

  29/04/2015

  1/2
  Please reload

  Recent Posts
  Please reload