МЕНЮ:

НАША АДРЕСА:

МИ НА ПЕЧЕРСЬКУ!

СТУДІЯ ЗНАНЬ "РЕПЕТИТОР"

м.Київ, вул.Івана Кудрі, 37,

офіс 31.

office@repetitor.com.ua

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

ПИШІТЬ НАМ!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:

 • Значок приложения Facebook
 • w-googleplus
 • Twitter App Icon
  • wix.jpg

  © 2019. Студія Знань "Репетитор". Всі права захищені.
   

  Коли і як готуватись до ЗНО 2016

  09.02.2016

   

  Для сучасних підлітків зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)  є важливим етапом в формуванні їх подальшого життя. Так, від його результатів напряму залежить запрошення на навчання в певний учбовий заклад, набуття  обраної спеціальності. Але, на жаль, деякі батьки (в основній своїй масі виховані на «витягуванні» екзаменаційних білетів та 15-хвилинних підготовках) не серйозно ставляться до «одночасного масового проставляння хрестиків та пташечок», чим і «розхолоджують та інфікують» своїх нащадків. Завтрашньому випускникові здається елементарним виконати вимоги ЗНО, він  твердо впевнений в своїх знаннях, їх унікальності і непохитності. Та варто  лише переглянути минулорічні завдання і така впевненість розвіюється як ранковий туман. Виявляється, що готуватись до тестування доведеться якісно і ретельно. Дехто вирішує звернутися за допомогою на курси підготовки до ЗНО. В принципі, це досить раціональна ідея. Адже, по-перше – такі курси значно дешевші в порівнянні з іншими формами роботи з спеціалістами, а по-друге - якісні в плані інформативності. Але тут варто пам’ятати, що такі заняття будуть продуктивними лише при наявності цілісних, безпрогальних  знань. Адже жоден педагог не буде при повній аудиторії слухачів індивідуально пояснювати одній не зрозумівшій дитині чому, наприклад, не можна лити воду в сірчану кислоту. А от репетитор з хімії не тільки пояснить, але й наочно продемонструє катастрофічність такого процесу. Отже, якщо в знаннях вашого учня присутні «білі плями» і «чорні дірки»  розумніше буде скористатись послугами репетитора.

   Навчальною програмою передбачено на індивідуальну підготовку 60 годин. Та безумовно відправною точкою в розрахунках потрібного  часу є якість знань дитини. Але в принципі, при регулярній роботі з репетитором по півтори години раз на тиждень, а також якісному виконанні всіх вказівок та домашніх завдань,  можливо з впевненістю гарантувати отримання високого балу на ЗНО.

               Підготовку до ЗНО - 2016 краще за все розпочинати з вересня, тоді вона йтиме паралельно з останнім учбовим роком, зможе перекликатись і доповнювати його. А відповідальне ставлення до навчального процесу, регулярність та безперебійність отримання занять, дотримання рекомендацій репетитора здатне забезпечити якісний результат під час незалежного оцінювання.

  Please reload

  Не поспішайте критикувати репетитора

  29/04/2015

  1/2
  Please reload

  Recent Posts
  Please reload