МЕНЮ:

НАША АДРЕСА:

МИ НА ПЕЧЕРСЬКУ!

СТУДІЯ ЗНАНЬ "РЕПЕТИТОР"

м.Київ, вул.Івана Кудрі, 37,

офіс 31.

office@repetitor.com.ua

НАШІ ТЕЛЕФОНИ:

ПИШІТЬ НАМ!

СЛІДКУЙТЕ ЗА НАМИ:

 • Значок приложения Facebook
 • w-googleplus
 • Twitter App Icon
  • wix.jpg

  © 2019. Студія Знань "Репетитор". Всі права захищені.
   

  Як шукати репетитора?

   

  Ось і добігає кінця перша чверть у школі. Більшість батьків уже побачила та проаналізувала ситуацію з балами та предметами і  розпочала пошуки репетитора. Але дехто, зрозуміло, ще навіть не встиг про це подумати. Дійсно, якщо Ви цікавитесь успішністю дитини в навчанні й бачите, що потрібна допомога репетитора, то краще звернутися до професіоналів. Постає питання: як визначити, що перед вами не просто людина, яка  досконало знає предмет, а Вчитель, який вміє навчати, вміє пояснювати тему зрозумілою для дитини мовою і, головне, вміє зацікавити. Отже, зверніть увагу на наступні пункти:

  1. Репетитор має педагогічну освіту. Так, звісно, є чудові вчителі й без диплому, але це лише 5% випадків.

  2. Репетитор має певну спеціалізацію, наприклад, навчає тільки дітей дошкільного віку або тільки дорослих, готує тільки до ЗНО/ДПА, IELTS/TOEFL. Це означає, що людина є професіоналом саме з цього напрямку й заняття будуть 200% ефективними.

  3. Репетитор легко орієнтується в навчальній програмі зі свого предмету, знає авторів підручників, назви навчальних матеріалів. Знає, яку тему в якому класі коли проходять у школі.

  4.  Перша зустріч із репетитором безкоштовна, тому що саме на першій зустрічі вчитель проведе тестування, побачить, визначить рівень знань/слабкі місця, подивиться шкільний зошит дитини, проаналізує ситуацію в цілому та буде мати інформацію для подальшої підготовки до занять із дитиною. Репетитор повинен готуватись до кожного уроку.

  5. Після заняття учень може сказати, чим займались на уроці з репетитором. Таке заняття було ефективним, тому що професійний репетитор з учнем роблять висновки/підсумки, ЩО вони разом вивчили/побачили/визначили на уроці.

  6. Репетитор звітує батькам про результати занять, особливо, коли чітко бачить, що учень на заняттях поводить себе в`яло, відсторонено, завжди в поганому настрої, не вбачає сенсу в заняттях. Доцільно провести бесіду з батьками та визначитись щодо необхідності подальших занять.

  7. Репетитор мотивує учня до навчання шляхом виявлення реальної потреби, а не просто зацікавлює солодощами чи іншими матеріальними речами, як, наприклад, приз за старанність.

  8. Вартість заняття жодним чином не обумовлена рівнем професійності вчителя. Варто зважати на середній показник.

  9. Репетитор завжди приходить на заняття вчасно та вчасно його закінчує, тому що цінує власний час. Звичайно, є вчителі, які не слідкуюють за часом, тому що намагаються дати максимальний обсяг матеріалу, але обсяг частіше шкодить якості.

  10. «НІ» вічному репетиторству. Професійний репетитор допомагає учню на певному етапі, із певною темою, розділом. Це в ідеальному варіанті. Так, коли учень 9 класу не знає таблиці множення, а в 11 класі перший раз бачить  таблицю хімічних елементів Менделєєва, тоді обсяг матеріалу, який необхідно опрацювати, великий, тому й часу потрібно багато. Рекомендуємо вчасно (починаючи з 4 класу) звертати увагу на оцінки в школі, частіше запитувати в дитини, чи все він/вона розуміють на математиці або хімії й чому предмет не подобається. Як тільки Ви відчуєте негативне ставлення дитини до предмета, це сигнал, що час звернутися по допомогу до спеціаліста.

  Професійні репетитори Студії знань «Репетитор» завжди готові допомогти з навчанням та впораються з будь-якими навчальними цілями.   

  Please reload

  Не поспішайте критикувати репетитора

  29/04/2015

  1/2
  Please reload

  Recent Posts
  Please reload